2014-07-07 Pieniądze dla przedsiębiorców na inwestycje - do 50% zwrotu

reklam_fb_konk11_1.pngDolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła termin naboru wniosków o dofinansowanie w ramach konkursu ze Schematu 1.1.A2, finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Dolnego Śląska. 

Zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi informacjami na temat możliwości pozyskania funduszy na inwestycje.

Warto postarać się o dofinansowanie - jest to jedno z ostatnich konkursów z ubiegłej perspektywy, a kryteria są łatwe do spełnienia.

czytaj wiecej >

2014-07-04 Odbyło się spotkanie dla przyszłych i obecnych eksporterów zorganizowane przez nas.

logo_pl.png3 lipca 2014 roku EuroSpektrum, wraz ze swoim działem doradztwa eksportowego Export Experts oraz Centrum Obsługi Inwestora i Promocji Eksportu, przy Ministerstwie Gospodarki – przeprowadziło spotkanie informacyjne  p.t. „Rozwój eksportu i inwestycji za granicą” dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska.
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych eksportowaniem zakończyło się sukcesem!

czytaj wiecej >

2014-06-09 Zmiany w konkursie o dofinansowanie na korzyść dolnośląskich przedsiębiorców!

wazne.jpgInformujemy, iż wczoraj ogłoszone zostały zmiany w Kryteriach Oceny projektów o dofinansowanie w ramach konkursu 1.1.A2.  Przesunięty został ciężar konkursu.
Zrezygnowano z wysoko ocenianej w poprzednim naborze innowacyjności. Nowe kryteria dają natomiast większą szansę przedsiębiorcom, którzy do tej pory nie korzystali z dofinansowania. Punkty dostają m.in. przedsiębiorcy, którzy po raz pierwszy ubiegać się będą o dofinansowanie ze środków unijnych!

czytaj wiecej >

2014-04-23 Paszporty do Eksportu rozdane!

sukces_1.jpgMiło nam się pochwalić, iż w ramach konkursu "Paszport do Eksportu" EuroSpektrum otrzymało największe dofinansowanie spośród wszystkich wrocławskich przedsiębiorstw! 

czytaj wiecej >

2014-04-18 Ponowne dofinansowanie dla naszego Klienta zakontraktowane!


wygrana3.jpgPo raz kolejny EuroSpektrum sfinalizowała z sukcesem procedury związane z podpisaniem umowy o dofinansowanie dla naszego klienta w ramach schematu 1.1.E „Dotacje inwestycyjne wspierające rozwój mikroprzedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą do 2 lat”. Zakontraktowana kwota to 436 470,00 zł.

czytaj wiecej >

Nasi partnerzy
Strony internetowe iCenter Strony internetowe iCenter Strony internetowe iCenter Strony internetowe iCenter


Wypełnij formularz
-
aby umówić się na
bezpłatne konsultacje!

wyślij zapytanie